W dniu 18 listopada 2023 roku, w Naszej szkole odbył się świąteczny jarmark rękodzieła. Wśród sprzedawców pojawili się Państwo z Niemiec, Szkocji oraz Nasi rodacy. Można było kupić przepiękne, własnoręcznie robione ozdoby świąteczne, świece, ale również torebki, bransoletki czy kolczyki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ponad to goście mieli okazję zjeść domowe ciasto i napić się darmowej kawy lub herbaty. Dużym powodzeniem cieszyły się stoiska z losami, szczególnie wśród uczniów Naszej szkoły. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników szkoły, wolontariuszy oraz osób odwiedzających jarmark, udało Nam się wspólnie uzbierać £341 z czego bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że to wydarzenie stanie się Naszą co roczną tradycją i zdobędzie większą popularność, nie tylko wśród Naszych uczniów i ich rodzin.
Żaneta Kostrzewska