Najstarsza grupa w szkole zrobiła dziś przerwę w przygotowaniach do egzaminu GCSE, aby uczcić 105 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Uczniowie przygotowali informacje i portrety Józefa Wybickiego, Generała Henryka Dąbrowskiego oraz innych ważnych postaci z historii Polski. Wzięli też udział w Wielkim Klasowym Turnieju Niepodległościowym, oraz własnoręcznie wykonali biało-czerwone kotyliony.
Wyniki turnieju były następujące
1. Miłosz Iwaniec
2. Victoria Biernacka
3. Zosia Konieczna i Nikodem Szaliński
Wyróżnieni:
Marcel Borkowski, Kaja Kusztelak i Patryk Pokorski.

Gratulujemy wszystkim uczniom bardzo serdecznie, gdyż wiemy jak ciężko pogodzić przygotowania do egzaminów i dodatkowe zobowiązania związane z turniejem. Jesteśmy z nich bardzo dumni, wyrastają na prawdziwych patriotów!
Wychowawca
mgr Milena Wodecka