Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które zawsze niecierpliwie czekamy. Jest to wyjątkowy czas, który spędzamy z najbliższymi w wyjątkowej atmosferze. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował 10 grudnia w naszej szkole podczas szkolnego kolędowania. Dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowały kolędy i pastorałki. Wszystkie dzieci ubrane w świąteczne stroje zaprezentowały z odwagą swoje umiejętności wokalne. Po kolędowaniu wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i symbolicznie podzielili się opłatkiem.

Podczas tego spotkania ogłoszono również wyniki konkursu na kartkę świąteczną. Zwycięzcą konkursu została
Kaja Kusztelak z grupy IV. Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy. Wszystkim składamy ogromne gratulacje.
Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości.

Z okazji tych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy najpiękniejsze życzenia pięknych i niezapomnianych chwil w gronie rodziny. Niech przyniosą one radość i wzruszenie oraz wzajemną życzliwość i optymizm w nadchodzącym Nowym Roku.
mgr Magdalena Grubińska