Szkoła Języka Polskiego i Kultury w Motherwell serdecznie zaprasza do auli naszej szkoły wszystkich Rodziców wraz z rodzinami oraz przyjaciółmi naszej szkoły na koncert ” Wspólne Kolędowanie”, przygotowane przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły, który odbędzie się 10 grudnia 2022 roku o godzinne 13:00

Przed koncertem zaplanowane zostały konstytucyjne wybory nowego Zarządu Szkoły (Zarząd Szkoły składa się z Prezesa Zarządu, Sekretarza oraz Skarbnika) Prosimy o liczne przybycie, może ktoś z Państwa chciałby zaangażować się w życie naszej szkolnej społeczności.

PLAN SPOTKANIA:
1. Wybory Zarządu Szkoły
2. Koncert – Wspólne Kolędowanie z życzeniami i opłatkiem

Bardzo prosimy, aby uczniowie ubrani byli w szkolne bluzy lub koszulki jak również świąteczne czapki np. Mikołaja lub inne świąteczne nakrycia głowy.

Po koncercie prosimy rodziców o odbiór naszych uczniów z boiska szkoły.