”Moje wakacje” to nasz pierwszy konkurs plastyczny w grupie III, który zakończył się 24 września br. Zadaniem uczestników konkursu było wykonać prace plastyczne przy użyciu farb i kolorowego papieru, a także napisać opowiadanie opisujące własne przeżycia lub przeżycie wakacyjne.

W konkursie brało udział ośmioro uczniów: Danika Wawrzak, Gabrysia Mierzwińska, Olivia Gadomska, Lucja Kostrzewska, Oliwia Łebkowska, Patrycja Mierzwińska, Oktawia Precz oraz Kuba Nowak. Wszystkie prace są przepiękne, kolorowe i napisane z ogromna starannością.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy konkursowe, a zwyciężczynie otrzymały dodatkowo nagrody książkowe.

Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Mierzwińska, a szczególne wyróżnienie otrzymała Oktawia Precz.

Wszystkim uczestnikom konkursu gorąco gratulujemy!!!
Iwona Pawlik