Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie Szkoły Języka Polskiego i Kultury w Motherwell

Dyrekcja i Zarząd szkoły bardzo dziękują za zainteresowanie edukacją Państwa dzieci w naszej placówce oraz liczne zgłoszenia i emaile z zapytaniem o rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 w budynku szkoły St. Bernadette’s.

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w dalszym ciągu prowadzimy rozmowy z władzami lokalnymi i edukacyjnymi North Lanarkshire Council i gdy tylko uzyskamy pozytywna decyzje, natychmiast będziemy Państwa informować o dacie rozpoczęcia zajęć edukacyjnych.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, ponieważ stan epidemii jeszcze trwa i władze lokalne wykazują dużą ostrożność.

Mamy nadzieje na szybki powrót do pracy z Państwa dziećmi i przywitanie naszych uczniów w budynku szkoły.

Zarząd i Dyrekcja Szkoły