Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć uczennicy grupy V Jessiki Kukiełki – Trepczyk, która niedawno otrzymała nagrodę od organizatorów XI edycji konkursu ,,Być Polakiem”. Wiadomość o wyróżnieniu Jessiki dotarła do naszej szkoły już w czerwcu a uroczysta gala dla laureatów konkursu odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie 03 sierpnia 2020 roku. Jednak z powodu epidemii wiele osób nie mogło w niej uczestniczyć. Jessika przy pomocy wychowawcy, napisała pracę dotyczącą solidarności Polaków mieszkających na emigracji, podając przykłady, świadczące o tym, że warto być solidarnym z naszymi rodakami. Pełny tekst wyżej wymienionego tekstu był już zamieszczony na stronie naszej szkoły we wcześniejszych aktualnościach.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Jessice oraz jej Rodzicom i zachęcamy naszych uczniów
do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.
Łukasz Kusiakiewicz