Zachecamy wszystkich Rodzicow naszej szkoły do obejrzenia bezplatnego webinaru „Psychologia wczesnego dziecinstwa”. Wbinar odbędzie się 15 kwietnia 2021. Przed przystapieniem należy zarejestrować się na stronie ”Psychologia pd lupa”.

TEMAT: Psychologia wczesnego dzieciństwa czyli DZIECKO W PIGUŁCE cz. 1 (0-3 lat)

Zapraszam Cię na pierwszą część webinaru z tematyki rozwoju psychicznego dzieci.

Podczas webinaru opowiem o głównych zadaniach rozwojowych dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa (0-3) i co może zrobić dorosły, aby wspierać dziecko w rozwoju.

„Człowiek rozwija się przez całe życie, ale jednak to, co nabył w dzieciństwie, pozostaje zasadniczą wytyczną na dalszy ciąg jego nieraz zmiennej i burzliwej historii.”

A. Kępiński

Kim jest dziecko?

Obraz dziecka na przestrzeni dekad, a nawet wieków bardzo się zmienił. Czy dziecko zawsze było dzieckiem – mogło się bawić, rozwijać i otaczano go ciepłem?

Co warto wiedzieć, kiedy wychowujemy małe dziecko?

Co wpływa na zachowanie i rozwój dziecka?

Jak temperament kształtuje dziecko?

Czym jest przywiązanie i jakie ma ona znacznie w rozwoju dziecka?

Jak wygląda rozwój psychiczny dziecka w okresie 0-3 i jak go wspierać?

Webinar polecamy:

– Rodzicom

– Osobom pracującym z dziećmi

– Studentom

– Specjalistom (nauczycielom, wychowawcom przedszkolnym)

Informacje organizacyjne:

Po dokonaniu zapisu otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail (dopiero po potwierdzeniu adresu wyślemy dostęp do webinaru;

Webinar odbędzie się 15.04 w formie online (wiadomość z dostępem otrzymasz do 3 dni po dokonaniu rejestracji) – godziny: 18:30-20:00;Do udziału w spotkaniu potrzeby jest internet i komputer, telefon lub tablet, kamera oraz mikrofon nie będą potrzebne;Podczas spotkania będziesz miał możliwość zadawania pytań na czacie, na które postaramy się odpowiedzieć; Materiał będzie dostępny po zakończeniu przez dwa tygodnie pod tym samym linkiem, który otrzymasz po rejestracji; Udział w webinarze jest bezpłatny, możesz dodatkowo otrzymać certyfikat potwierdzający udział oraz materiały dodatkowe w formie elektronicznej lub papierowej.

Zgłoszenie:  https://www.subscribepage.com/wczesnedziecinstwo

Kontakt:

Psychologia pod lupa

zamowienia@psychologiapodlupa.pl