Wesprzyj Nas

WESPRZYJ NAS - RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI

Drodzy Państwo.

Szkoła Języka Polskiego i Kultury od ponad dziewięciu lat nieprzerwanie prowadzi swoją działalność nauczając nasze dzieci w duchu polskiego patriotyzmu.
Przez ten okres doświadczyliśmy wielu dowodów życzliwości z Państwa strony, ze strony organizacji pozarządowych oraz Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Edynburgu .Dzięki wsparciu darczyńców udaje nam się zrealizować to co najcenniejsze - edukację naszych dzieci i młodzieży.

Jesteśmy otwarci na współpracę, warto nam zaufać. Jeżeli chcieliby Państwo nas wesprzeć prosimy o kontakt:
Agata Lis tel. 01698 230 225, mail: szkolamotherwell@googlemail.com

Jak pomóc ?

Wpłacając pieniądze na konto :

School of Polish Language and Culture
nr konta 00475998
sort code: 82-66-26
Clydesdale Bank Motherwell

Przekazując dar:

Możesz wesprzeć nasze działania przekazując książki, czasopisma, płyty CD i DVD, materiały biurowe.

Wszystkie otrzymane dary zostaną wykorzyskane podczas roku szkolnego przez naszych uczniów i nauczycieli.