Archiwum aktualności roku szkolnego 2011⁄2012

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013 w naszej szkole, które odbędzie się 25 sierpnia 2012 roku.

Porządek:
10:00 - 10:15 Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 -  Calder Primary
10:15 -  Msza Święta w Calder Primary
10:45 - 12:00 Walne zebranie rodziców
10:45 - 12:00 Zajęcia edukacyjne dla dzieci

Więcej informacji pod numerem telefonu 01698 230 225.

 

Wakacje

Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012


16 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele St.Luke’s w Motherwell, którą poprowadził ksiądz Krzysztof. Pani Dyrektor podsumowała cały rok i podziękowała wszystkim zaangażowanym w działalność szkoły: zarządowi, nauczycielom, księdzu, wolontariuszom, trenerowi, radzie rodzice i oczywiście naszym uczniom. Następnie wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa i upominki książkowe. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu zostali wyróżnieni świadectwem z czerwonym paskiem. Po uroczystości rodzice mieli możliwość wypełnić formularze zgłoszeniowe na przyszły rok szkolny. Dziękujemy wszystkim za udział w zakończeniu roku szkolnego 2011/2012.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!!!
Do zobaczenia po wakacjach!

Magdalena RóżOlimpiada szkolna


Dzień 9 czerwca 2012 roku był w naszej szkole Dniem Sportu.
W zawodach uczestniczyły dzieci i młodzież z każdej grupy, a także dzieci rodziców, którzy przybyli do naszej szkoły po raz pierwszy.
Ten dzień był również Dniem Otwartym szkoły.

Zawody odbyły się na świeżym powietrzu przed szkołą. Dziedzin było wiele, a każda z nich dawała dzieciom wiele ruchu i radości, a także uczyła współpracy w grupie i wykonywania zadań na czas. Rodzice i nauczyciele od początku gorąco kibicowali naszym młodym sportowcom. Na koniec uczniowie otrzymali dyplomy za uczestnictwo w olimpiadzie szkolnej` 2012.

Drodzy rodzice dziękujemy za pomoc w organizacji, drodzy uczniowie dziękujemy za uczestnictwo!

Aleksandra Żurawiecka

Zapisy dzieci na nowy rok szkolny 2012/2013.


Serdecznie zachęcamy Państwa do zapisów dzieci do naszej szkoły. Dziecko może być zapisane poprzez wypełnienie zgłoszenia internetowego z naszej strony www.szkolamotherwell.co.uk, lub osobiście w każdą pracującą sobotę od godziny 10:00 do 15:00 w Calder Primary School w Motherwell.

W sobotę, 9 czerwca 2012 roku w godz.12: 00 - 13: 30 zapraszamy również na Dzień Otwarty dla wszystkich zainteresowanych edukacją w Szkole Języka Polskiego i Kultury w Motherwell. Dzieci będą mogły poznać swoich nowych kolegów i koleżanki, a Państwo otrzymają wszystkie niezbędne informacje na temat naszej szkoły.

Przyjdź zobacz i zostań z nami.
Czekamy na Ciebie.

« Wcześniejsze aktualności