Ogłoszenia 2020/2021

National Autistic Society Scotland

W maju jest prowadzony bezpłatne webinary dla rodziców i opiekunów dzieci autystycznych i młodzieży mieszkającej w Szkocji!
Tematy to: zarządzanie zmieniającymi się sytuacjami, budowanie odporności emocjonalnej i zmniejszanie izolacji społecznej i budowanie pewności siebie.
Ogromne podziękowania dla Foundation Scotland za dofinansowanie przez National Emergency Trust Coronavirus Appeal. Aby zarezerwować, przejdź do:
 
  

BEZPŁATNY WEBINAR

Zachecamy wszystkich Rodzicow naszej szkoły do obejrzenia bezplatnego webinaru ''Psychologia wczesnego dziecinstwa''. Wbinar odbędzie się 15 kwietnia 2021. Przed przystapieniem należy zarejestrować się na stronie ''Psychologia pd lupa''.

TEMAT: Psychologia wczesnego dzieciństwa czyli DZIECKO W PIGUŁCE cz. 1 (0-3 lat)
Zapraszam Cię na pierwszą część webinaru z tematyki rozwoju psychicznego dzieci.
Podczas webinaru opowiem o głównych zadaniach rozwojowych dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa (0-3) i co może zrobić dorosły, aby wspierać dziecko w rozwoju.

"Człowiek rozwija się przez całe życie, ale jednak to, co nabył w dzieciństwie, pozostaje zasadniczą wytyczną na dalszy ciąg jego nieraz zmiennej i burzliwej historii."
A. Kępiński

Kim jest dziecko?
Obraz dziecka na przestrzeni dekad, a nawet wieków bardzo się zmienił. Czy dziecko zawsze było dzieckiem - mogło się bawić, rozwijać i otaczano go ciepłem?
Co warto wiedzieć, kiedy wychowujemy małe dziecko?
Co wpływa na zachowanie i rozwój dziecka?
Jak temperament kształtuje dziecko?
Czym jest przywiązanie i jakie ma ona znacznie w rozwoju dziecka?
Jak wygląda rozwój psychiczny dziecka w okresie 0-3 i jak go wspierać?
Webinar polecamy:
- Rodzicom
- Osobom pracującym z dziećmi
- Studentom
- Specjalistom (nauczycielom, wychowawcom przedszkolnym)

Informacje organizacyjne:

Po dokonaniu zapisu otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail (dopiero po potwierdzeniu adresu wyślemy dostęp do webinaru;
Webinar odbędzie się 15.04 w formie online (wiadomość z dostępem otrzymasz do 3 dni po dokonaniu rejestracji) - godziny: 18:30-20:00;Do udziału w spotkaniu potrzeby jest internet i komputer, telefon lub tablet, kamera oraz mikrofon nie będą potrzebne;Podczas spotkania będziesz miał możliwość zadawania pytań na czacie, na które postaramy się odpowiedzieć; Materiał będzie dostępny po zakończeniu przez dwa tygodnie pod tym samym linkiem, który otrzymasz po rejestracji; Udział w webinarze jest bezpłatny, możesz dodatkowo otrzymać certyfikat potwierdzający udział oraz materiały dodatkowe w formie elektronicznej lub papierowej.

Zgłoszenie: https://www.subscribepage.com/wczesnedziecinstwo

Kontakt:
Psychologia pod lupa
zamowienia@psychologiapodlupa.pl

***************************************************************************************

Przerwa Świąteczno - Wiosenna
wracamy do szkoły 24 kwiernia 2021


27.03.2021


Michalina i Miłosz Iwaniec gr. VI

Antoni Pawłowski gr. IV 

Aniela Kozaczyńska gr.V


Jakub Adamski gr.V

21.03.2021


Jędrzej Kozaczyński gr. 0

« Wcześniejsze aktualności Późniejsze aktualności »