Wydarzenia 2018/2019

gr. przedszkolna

Nasi najmłodsi uczniowie poznawali powody, dlaczego segregujemy śmieci i jak prawidłowo powinniśmy to robić, aby kształtować ich świadomość od najmłodszych lat. Wykonały również wspólnie pracę przyczepiając kolorowe kawałki materiału, poznając i utrwalając kolory na podstawie książki o słoniu „Elmer”. A na zakończenie zajęć brali udział w grze Twister, która wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji.

gr. przedszkolna

Podczas ostatnich zajęć w grupie przedszkolnej rozmawialiśmy o zawodach i kim dzieci chciałyby zostać w przyszłości, przypominaliśmy zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas przechodzenia przez jezdnię, uczniowie poznali również jednostki miary określające wysokość i przyrządy, jakie służą
do mierzenia innych przedmiotów.

Bal Karnawałowy

Grupa przedszkola i 0
W sobotę na ostatniej godzinie lekcyjnej odbył się Bal Karnawałowy 2019, podczas którego dzieci z grupy przedszkolnej i grupy "0" brały udział w paradzie strojów, zawodach z torem przeszkód, zabawie z balonami oraz tańcach przy muzyce gdzie towarzyszyły wszystkim niesamowite emocje i cudowna atmosfera. Bardzo miło było spotkać piękne księżniczki, rycerzy i wiele innych bajkowych postaci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaaranżowanie pięknych strojów karnawałowych, dzięki którym dzieci mogły spełnić marzenia przebierając się w ulubioną postać i spędzić ten dzień radośnie i z uśmiechem na twarzy w gronie przyjaciół.
Ania Wąsik

----------------------------------------------------------
Gr. I, II, III i IV
16 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy, w którym wzięli udział uczniowie grup: I, II, III i IV. Wszyscy aktywnie uczestniczyły w balu, biorąc udział w takich zabawach jak taniec na gazecie, przekazywanie paczki oraz taniec z balonem. Nie zabrakło również pięknych i kolorowych strojów, tańca oraz dobrego humoru.
Na koniec spotkała wszystkich słodka niespodzianka.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal :)
Anna Kujawa

-------------------------------
gr. V i gr.VI
Na zabawie karnawałowo-walentynkowej w dniu 16.02.2019, grupa VI bawiła się razem z grupą V. Wszystkie nasze zabawy miały charakter językowo-edukacyjny i przyniosły nam sporo radości. Bawiliśmy się w Głuchy Telefon, zabawę Kim Jestem oraz Pamięć. Najwięcej emocji zdecydowanie dostarczyła zabawa w Głuchy Telefon, ale gra w Pamięć przyniosła sporo niespodzianek i pomogła nam zrozumieć, jak zapamiętujemy informacje. Mieliśmy niestety zbyt mało czasu, żeby bawić się długo, ale możemy bez wahania powiedzieć, że bawiliśmy się świetnie.
Anna Cunningham-Piotrowski

Gr. IV - Przygotowania do Karnawału 2019

9 Luty 2019 - Wolna sobota

« Wcześniejsze aktualności Późniejsze aktualności »